CARTA ORGANISASI KELAB
BAGI TEMPOH 2017 HINGGA 2020


:: Pengerusi ::

Azri Hohad
Timbalan Pendaftar
azri@utm.my

:: Naib Pengerusi (Penerbitan) ::


Dr Mohd Shahizan Othman
Profesor Madya
shahizan@utm.my

:: Bendahari ::

En Nazeri Sarip
Juruteknik Kanan
mnazeri@utm.my

:: Ketua Biro Teknikal ::

Dr Nor Aini Bt Zakaria
Pensyarah Kanan
noraini@fke.utm.my

:: Ketua Biro WhatsApp & Emel ::

Siti Marlia Abd Rahim
Pembantu Pustakawan
smarlia@utm.my

:: Ketua Biro Hubungan Luar::

Dr Hau Yuan Wen
Pensyarah Kanan
hauyuanwen@utm.my


:: Timbalan Pengerusi ::


Dr Shaikh Nasir Shaikh Husin
Pensyarah Kanan
nasirsh@fke.utm.my

:: Setiausaha ::

Dr Mohd Haizal Jamaluddin
Pensyarah Kanan
haizal@fke.utm.my 

:: Ketua Biro Latihan ::

Dr Koh Meng Hock
Pensyarah Kanan
kmhock@utm.my

:: Ketua Biro Keahlian ::

Dr Rashidah Bt Arsat
Pensyarah Kanan
rashidaharsat@fke.utm.my

:: Ketua Biro Jamuan ::

Dr Syafiqah Bt Saidin
Pensyarah Kanan
syafiqahs@utm.my

:: Ketua Biro PRO ::

Dr Eileen Su Lee Ming
Pensyarah Kanan
eileensu@utm.my

:: Naib Pengerusi (Web) ::

Dr Nasrul Humaimi Mahmood
Profesor Madya
nasrulhumaimi@utm.my

:: Penolong Setiausaha ::

Enna Fasihah Bt Fadilah
Pegawai Tadbir
ennafasihah@utm.my


:: Ketua Biro Kebajikan::


Lizawati Bt Mi Yusuf
Pensyarah
lizawati@utm.my

:: Ketua Biro Facebook ::

Dr Nor Ain Bt Hussein
Pensyarah Kanan
norainh@utm.my

:: Ketua Biro Tugas Khas::

Dr Tan Tian Swee
Profesor Madya
tantswee@utm.my

:: Ketua Biro Pertandingan ::

Md Razib Bin Karno
Pustakawan
mdrazib@utm.my