CARTA ORGANISASI KELAB
BAGI TEMPOH 2008 HINGGA 2011

:: Pengerusi ::

Azri Hohad
Timbalan Pendaftar
07-5530376/012-7953806
azri@utm.my


:: Setiausaha ::

Nasrul Humaimi Bin Mahmood
Pensyarah Kanan
07-5535861
nasrul@fke.utm.my




:: Ketua Biro IT ::

Lizawati Mi Yusuf
Pensyarah

07-5532095/ 012-7409224
lizawati@utm.my



:: Ketua Biro Keahlian ::

Jeffri Ismail
Juruteknik
07-5535416/ 014-2790746
jefriz@fke.utm.my




:: Timbalan Pengerusi ::

Shaikh Nasir Shaikh Husin
Pensyarah Kanan
07-5535426/ 019-7188605
nasirsh@fke.utm.my



:: Ketua Biro Penerbitan ::

Mohd Shahizan Othman
Pensyarah Kanan
07-5532424/ 012-7363269
shahizan@utm.my



:: Ketua Biro Pembangunan ::

Zulfakar Aspar
Pensyarah
07-5535427/ 019-7311350
zulfakar@fke.utm.my


:: Bendahari ::

Siti Rahmah Jayos
Juruteknik
07-5530058/ 019-7550544
srahmah@utm.my



:: Ketua Biro Kebajikan ::

Noorazman Abu
Jurutera Awam
07-5530225/ 019-7270702
azmana@utm.my



:: Ketua Biro City Campus ::

Haryati Hashim
Pembantu Tadbir
03-26154275/017-2669479