SENARAI AHLI BERDAFTAR

Abd Khalid bin Lipot
Juruteknik
Fak. Kej. Elektrik
35381
khalid@fke.utm.my


Azmi Mohd Arshad
Pensyarah Kanan
Fak. Kej. Kimia danĀ  Sumber Asli
35607
azmi@fkkksa.utm.my


Ikhwan Shahid Ibrahim
Pembantu Teknik
Institut Ibnu Sina
36028
ikhwan@ibnusina. utm.my

Khomarudden Mohd Khair Juhari
Juruteknik
Fak. Kej. Elektrik
35268
khomarudden@fke.utm. my

Mohamad Salleh Kadir
Pembantu Am
Pejabat Harta Bina
30058

Mohd Shafiek Hj Yaacob
Professor Madya
Fak. Kej. Mekanikal
34561
shafiek@fkm.utm.my



Mokhles Md Sawal
Pegawai Teknologi Maklumat
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
32473
mokhles@utm.my


Nasrul Humaimi Mahmood
Pensyarah Kanan
Fak. Kej. Elektrik
35861
nasrul@fke.utm.my

Noorazman Abu
Jurutera Awam
Pej. Harta Bina
30225
azmana@utm.my

Siti Nisrin Mohd Anis
Pustakawan
Perpustakaan Sultanah Zanariah
30023
nisrin@mel.psz.utm.my

Mohd Haizal Jamaluddin
Pensyarah
Fak. Kej. Elektrik

Azizah Yusof
Pembantu Tadbir
Pejabat TNC(P&I)
azizah@live.com

Hamshariman Hamdan
Pembantu Tadbir
Pendaftar
012-7574059
yaumuz@yahoo.com

Jeffri Ismail
Juruteknik
Fak. Kej. Elektrik
35416
jefriz@fke.utm.my

Lizawati Mi Yusuf
Pensyarah
Fak. Komputeran
32095
lizawati@utm.my

Mohd Firdaus bin Ismail
Pembantu Tadbir
Fak. Kej. Elektrik
019-7848492
firdaus@fke.utm.my

Mohd Shahizan Othman
Pensyarah Kanan
Fak. Komputeran
32424
shahizan@utm.my

Nadiatulhuda Zulkifli
Pensyarah
Fak. Kej. Elektrik
34362
nadia@fke.utm.my

Nazeri Sarip
Juruteknik Kanan
Pusat Teknologi Maklumat dan Komunikasi
32136
mnazeri@utm.my


Omar Yaacob
Professor Madya
Fak. Kej. Mekanikal
34696
omar@fkm.utm.my

Suriati Kasim
Juruteknik
Fak. Kej. Elektrik
35274
suriati@fke.utm.my

Zulfakar Aspar
Pensyarah
Fak. Kej. Elektrik
35427
zulfakar@fke.utm.my
Azri Hohad
Timbalan Pendaftar
Pendaftar UTMĀ 
30376
azri@utm.my

Haryati Hashim
Pembantu Tadbir
UPPK UTMKL
03-26154275
yat_uppk@utm.my

Julaiha Jamahat
Pembantu Tadbir
Pejabat TNC(P&I)
30489
julaiha@utm.my

Md Razib Karno
Pustakawan
Perpustakaan Sultanah Zanariah
30284
razib@mel.psz.utm.my

Mohamed Noor Muhamad
Pensyarah Kanan
Fakulti Sains
34119
mnmuhamad@yahoo.com

Mohd Yazid Yahya
Pensyarah
Fak. Kej. Mekanikal
34644
yazid@fkm.utm.my

Shaikh Nasir Shaikh Husin
Pensyarah Kanan
Fak. Kej. Elektrik
35426
nasirsh@yahoo.com

Nik Azmi Nik Mahmood
Pensyarah
Fak. Kej. Kimia dan Sumber Asli
35527
r-nik@utm.my

Salihuddin Bakhri
Pembantu Perpustakaan
Perpustakaan Sultanah Zanariah
30136
salih@mel.psz.utm.my

Wan Faizal Wan Ahmad
Pembantu Makmal
Institut Ibnu Sina
36073
wan_faizal@yahoo.com

Siti Rahmah Jayos
Juruteknik
Pej. Harta Bina
30058
srahmah@utm.my